Promocja!

Prowadzenie innowacyjnych projektów badawczych

Oceniony 4.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(3 opinie klienta)

798,98  499,98 

Format: 2h wykładów + 45 min webinarium,
Najbliższy termin: 10 kwiecień 2018 Brak miejsc
Najbliższy termin: 28 maj 2018
Certyfikat uczestnictwa w kursie: TAK

Kategoria:

Opis

Czego się nauczysz:

 • podejścia projektowego do podejmowanych przedsięwzięć,
 • poznasz metody zarządzania projektem,
 • pozyskasz wiedzę dotycząca budowania i kierowania zespołem,
 • sposobów obniżania ryzyka niepowodzenia projektu,

Opis kursu:

Finansowanie prac badawczych, badawczo-rozwojowych, wdrożeniowych prowadzone jest przeważnie w postaci grantu na projekt. Stąd konieczność przygotowania projektu, a następnie realizacji jego. Projekty badawczo-rozwojowe mają swoją specyfikę, z jednej strony otwartość na kreatywność i eksperymenty naukowe z drugiej formalności. Na szkoleniu dowiesz się, jak przygotować, a następnie przeprowadzić z sukcesem projekt. Szkolenie jest ilustrowane wieloma przykładami. Coraz częściej spotykamy się z pracą o charakterze projektowy związku z tym pozyskane informacje mogą

Ramowy program kursu:

 • co to jest projekt, poprawne zdefiniowanie rezultatów projektu,
 • metodologie zarządzania projektem B+R,
 • przygotowanie projektu (zadań, wykres Ganta, podział obowiązków),
 • budowanie i zarządzanie zespołem w praktyce,
 • modele przywództwa i ich wpływ na codzienną pracę,
 • ryzyka w projekcie,
 • dobre praktyki tworzenia i zarządzania projektem B+R.

Forma kursu:
Kurs składa się z trzech godzin nagrań wideo dostępne do obejrzenia o dowolnej porze w okresie miesiąca od wykupienia. W ramach kursu uzyskujecie także dostęp do webinarium (udział w webinarium nie jest obowiązkowy). Na webinarium można uzyskać odpowiedz na zadane pytania (pytania można przesłać mailem przed webinarium lub zadać w trakcie jego trwania). Po zakończeniu kursu, każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Fundację Rozwoju Nauki i Biznesu w Obszarach Nauk Medycznych i Ścisłych, Klaster B+R&I oraz Marifa Zarządzanie Własnością Intelektualną. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma kluczowe slajdy użyte w prezentacji. Certyfikat jest w formie elektronicznej. Prowadzący dr inż. Jacek Doskocz (praktyk).

3 opinie dla Prowadzenie innowacyjnych projektów badawczych

 1. Piotr

  Jestem na początku drogi związanej z nauka, jestem doktorantem i mam pod sobą dwóch dyplomatów. Dyplomanci ci mają osobne projekty. Uczestnicząc w warsztatach zrozumiałem, jak poprawnie definiować projekt, delegować pracę, motywować, egzekwować i mądrze pomagać. Przygotowuję teraz projekt Lider i otrzymane informacje przydają mi się.

 2. J.K.

  Merytorycznie moje projekty były bardzo dobre, jednak najsłabiej były oceniane kwestie organizacyjne związane z zarządzaniem, zespołem, komercjalizacją i ochroną własności intelektualnej. Po szkoleniach stacjonarnych (2016) nabrałem pewności siebie oraz wiedzy jak osiągnąć cel. I w 2017 pozyskałem pierwszy swój projekt.

 3. Oceniony 4 na 5.

  Doktor

  Żadna różnica czy prowadzi się innowacyjny czy zwykły projekt badawczy. Projekty badawcze są inne niż projektu w korporacjach. Wiedza ok.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *